Členové

Jim – kytara

Jim – © Jan Mikolášek

Pavel Macháček. Zakladatel kapely a autor hudby a textů. Má za sebou agažmá jako kontrabasista Falešné karty, působil například v kapelách Bazar Jam Band, K.R.Banda a v současnosti je také kytaristou kapelyTouchwood a UmCaCa.

Ve volném čase rád chodí po vandrech, sleduje Formule 1 a je to nadšený autíčkář. Občas také něco vytvoří z kůže, nebo nakreslí, když je to potřeba a moc rád hraje deskové hry.


Šimi – baskytara

Šimi – © Jan Mikolášek

Martin Schimmer. Jako první se přidal k Jimovi a tak se dá označit za zakládajícího člena kapely. Je již nedílnou součástí kapely pro jedinečný zvuk jeho bezpražcového Vlčka a styl, kterým muziku pozvedává na další úroveň. Mimo jiné také hraje v kapele Cech Brno a má za sebou i angažmá v Bokomaře, se kterou doprovázel Naďu Urbánkovou nebo Petru Černockou.

Ve volném čase rád jezdí na kole, hlavně teda z kopce dolů, a také rád cestuje. Neustále také kupuje a pak zase prodává různé baskytary, aby se vždycky vrátil k té, na kterou aktuálně hraje. Je to veliký fanoušek nakupování na internetu.


Lipo – mandolína

Lipo – © Jan Mikolášek

Tomáš Martiník. Má to nejjednodušší, protože má nejmenší a nejlehčí nástroj, který se ale snadno zapomene ve vlaku a tak se potom musí koupit jiný a lepší. Ke kapele se přidal záhy po vzniku, takže se o něm jako o zakládajícím členovi dá hovořit také. Mimo jiné hraje také v trampské kapele Hajcman.

Lipo je sportovní chrt, který nevynechá jakoukoli příležitost zničit se na kole, běhmo nebo plavmo, anebo ideálně vším dohromady. Zároveň ale také rád chodí na vandry, po horách a vlastně žádný extrémní zážitek pro něj není důvod to nezkusit.


Luca – zpěv

Luca – © Jan Mikolášek

Lucie Macháčková. Jméno napovídá, že je ženou Jimovou. Ke kapele se přidala vlastně z hecu a protože je veliká nervózka, doteď toho v skrytu duše lituje. My jsme za ni ovšem velice rádi. Z minula má zkušenosti se zpěvem ve sboru a nebo s kapelou Prostoje.

V kapele má speciální funkci dohledu nad Jimem, také umí řídit a skoro vůbec nepije, což z ní dělá ideální členku souboru. Ve volném čase se stará o to, aby se za Jima nemusela stydět, má šikovné ruce, takže háčkuje a celkově dává řád macháčkovic bohémskému stylu života.


Tom Juřena

Tom Juřena – © Jan Mikolášek

Je stálým/nestálým hostem kapely a hraje na dobro. Působí jako kytarista v kapele The Jumper Cables a jako dobrista v kapele Hajcman. Nemá na nás úplně vždy čas, ale když přijde, stojí to za to.

Když jsme v létě u piva na fesťáku zmínili, že chceme nahrát demo, Tom neodmítnul nabídku si na něm s námi brnknout. Slovo dalo slovo a po pár zkouškách jsme byli připravení jít do studia nahrát tam pár skladeb. Nakonec to dopadlo teda jinak.